Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбувся допрем’єрний показ пригодницького фільму «Безславні кріпаки»

17 грудня відбувся показ пригодницького екшну «Безславні кріпаки» режисера Романа Перфільєва. Вже від учора фільм стартував допрем’єрними показами в українських кінотеатрах. У широкому кінотеатральному прокаті стрічку можна буде переглянути вже з 24 грудня.

Виробництвом картини займалася компанія Kristi Films за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України в рамках програми державної фінансової підтримки виробництва, створення та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Державна підтримка склала 19,6 млн грн, загальний бюджет фільму: – 27 млн грн.

Показ відвідала творча команда картини у повному складі, а саме: продюсер Дмитро Мінзянов, режисер Роман Перфільєв, актори Роман Луцький, Сергій Стрельников, Катерина Слюсар, Андрій Малинович та Андрій Борис. А також українські теле- та радіо ведучі і ЗМІ.

«Я висловлюю неймовірну вдячність продюсеру Юрію Мінзянову за те, що повірив у цю сміливу ідею та дав можливість спільними силами реалізувати проєкт, — прокоментував Роман Перфільєв. — Ідея фільму виникла у мене ще у часи Революції Гідності, коли Тараса Шевченка зображали у абсолютно різних іпостасях: від космонавта до хіпстера. І вже тоді я мріяв її реалізувати, проте протягом довгого часу мені не вдавалося знайти жодної підтримки сценарію. А сьогодні, стоячи на сцені, ми з гордістю представляємо картину і сподіваємося, що глядач оцінить її по достоїнству».

Продюсер стрічки Дмитро Мінзянов наголосив, що стрічка «Безславні кріпаки» є даниною шани кінопродюсеру Юрію Мінзянову, який, на жаль, не встиг дожити до прем’єри: «Це фільм-присвята моєму батьку і талановитому продюсеру Юрію Мінзянову. Саме завдяки йому кінематограф став багатшим на ще однин неймовірний український фільм, який масовий глядач вже від сьогодні може переглянути у кіно. Я також дякую нашому режисеру Роману Перфільєву за його кропітку роботу і можливість втілити цей проєкт разом».

Виконавець головної ролі Роман Луцький зізнався, що під час роботи над проєктом найважче йому давалися сцени бою з катаною: «Мабуть, технічна частина фільму була найскладнішою для мене. Я і досі пригадую кожну бойову сцену. Для мене це досвід, який залишиться зі мною назавжди. Що стосується мого образу Шевченка-самурая, як на мене, нам вдалося створити сміливий, іронічний та абсолютно нетиповий образ молодого поета».

«Для мене це дебют у великому кіно і я пишаюсь тим, що мені вдалося втілити свою першу головну роль у настільки грандіозному проєкті. Як і всі, я дуже хвилювався за результат, адже не знав, чи вдасться мені втілити усе задумане в сценарії. Добре, що в юнацтві я займався карате, адже зараз цей досвід став мені у нагоді. А взагалі фільм вийшов цікавим, легким, динамічним та сповненим крутих екшн-сцен. Як на мене, це саме те, що зараз так потрібно глядачам», — розповів виконавець ролі самурая Акайо Сергій Стрельников.

Показ стрічки відбувся для обмеженої кількості гостей з дотримання усіх протиепідемічних заходів, що були запроваджені МОЗ України на час дії карантину.