Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець: «Наші діди й прадіди боролися за своє право на незалежність, аби ми з вами могли самостійно творити власне майбутнє»

Дорогі українці!

Сьогодні особливий день для кожного з нас. День, коли відчуваємо єдність із рідною землею і заново усвідомлюємо, наскільки дорога й близька вона нам.

Сьогодні той день, коли зупиняємося на хвильку, аби поглянути на пройдений шлях з гордістю, адже маємо чим пишатися: подвигами предків та звитягою сучасників, готових боронити свою гідність ціною власного життя.

Сьогодні день, коли з надією та впевненістю дивимося в майбутнє, бо розуміємо – йдемо правильним шляхом. Випробування гуртують нас, загартовують, роблять сильнішими.

Чверть століття тому Україна отримала те, чого так довго прагнула. Гетьман Богдан Хмельницький дав українцям віру в те, що власна держава – це реально. З того часу наші діди й прадіди боролися за своє право на незалежність, аби ми з вами могли самостійно творити власне майбутнє.

Тож вітаю Вас, українці, з тим, що вже 25 років ми живемо під єдиним небом, долаємо негоди та крокуємо вперед!

Будемо й надалі відстоювати те, за що воювали предки: якщо треба – зброєю, але головне – духом, ідеєю, волею, правдою. Поки єдині, ми – непереможні!

Слава нашим героям, слава кожному українцеві!