Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець: «Наступного дня після ухвалення проекту Закону "Про систему іномовлення України» ми запустимо Мультимедійну платформу іномовлення України"

1

Сьогодні, 28 серпня, під час засідання Уряду Міністр інформаційної політики України Юрій Стець доповів про стан виконання реформ, передбачених Коаліційною угодою, Програмою дій Уряду на 2015 рік та Стратегією сталого розвитку 2020, які впроваджуються МІП, за звітний період.

Ключовими напрямками роботи МІП за звітний період стали: розробка нового проекту Закону “Про систему іномовлення України” та запуск Мультимедійної платформи іномовлення України, відновлення українського мовлення на Сході країни та анексованій території АР Крим, а також розроблення та впровадження основних документів у сфері інформаційної безпеки України.

Юрій Стець: «За декілька годин після свого призначення я заявив, що ми будемо публічно звітувати суспільству про кожен крок своєї діяльності. Ми щомісячно в прямому ефірі відповідаємо на запитання як українських, так і іноземних журналістів, публікуємо фінансові звіти на офіційному сайті відомства та надаємо інформацію про щоденні заходи МІП чотирма мовами “.

Під час виступу Міністр зазначив: “На здійснення комунікаційних програм щодо Урядових реформ МІП залучило десятки мільйонів гривень недержавних коштів”.

Очільник відомства в ході своєї доповіді підкреслив, що настав час переходити в інформаційний наступ, зробивши реформу іномовлення України.

https://goo.gl/uWvqza – презентаційний ролик каналу іномовлення

«Наступного дня після ухвалення проекту Закону “Про систему іномовлення України» ми запустимо Мультимедійну платформу іномовлення України,” – наголосив Міністр інформаційної політики України.