Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець обговорив питання інформаційної безпеки із заступником Державного секретаря США Річардом Стенгелем

21  травня відбулась зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця із заступником Державного секретаря Сполучених Штатів Америки Річардом Стенгелем.  В зустрічі також взяли участь Посол США Джеффрі Пайєтт та  заступник Міністра Тетяна Попова.

Під час зустрічі Міністр представив проекти,  які зараз втілюються МІП за трьома напрямками:  напрацювання експертами стратегічних документів в сфері інформаційної безпеки,  у сфері інформаційної політики Криму  та налагодження комунікації державних установ з громадянами в рамках програми “Відкрита влада”.

Пан Стенгель наголосив на необхідності розповсюдження інформації про реформи,  які здійснюються Урядом  як в середині країни,  так і по всьому світу .

Як приклад інструменту донесення інформації про позитивні перетворення, які відбуваються в Україні,  Юрій Стець розповів про проект створення каналу іномовлення «Ukraine   Tomorrow».

Сторони погодили необхідність залучення консультантів зі Сполучених Штатів для підвищення професійної та організаційної спроможності програм, які реалізуються Міністерством. 

Найближчим часом Міністерство інформаційної політики презентує стратегію розвитку каналу «Ukraine Tomorrow», з метою її обговорення та доопрацювання, врахувавши рекомендації міжнародного експертного середовища.