Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець: «Посли Єгипту, Туреччини, Болгарії запевнили мене, що телеканал UATV з’явиться в кабельних мережах цих країн найближчим часом»

1

Зокрема, про це, 27 жовтня 2015 року, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець повідомив під час звітної прес-конференції Міністерства за сьомий місяць діяльності – вересень, в Кабінеті Міністрів України.

Юрій Стець: «Посли Єгипту, Туреччини, Болгарії запевнили мене, що телеканал UATV з’явиться в кабельних мережах цих країн найближчим часом». Зокрема Міністр зазначив, що сподівається в Австралії UATV мовитиме  вже за тиждень.

Під час заходу Міністр також представив новопризначеного радника з питань інформаційної політики Криму Еміне Джеппар, яка розповіла про свої плани на цій посаді.

1

«Моя робота буде логічним продовженням, що робив на цій посаді Сергій Костинський,- сказала радник Еміне Джеппар –  Це і робота у напрямку міжнародного висвітлення свободи слова, прав людини в Криму, а також продовження комунікаційних кампаній Міністерства щодо Криму. Своєю місією я також бачу – підтримання інтересу до кримськотатарського народу».

Крім того, у ході прес-конференції заступник Міністра Тетяна Попова доповіла про  стан відновлення мовлення за результатами роботи Комісії при МІП спільно з Концерном РРТ.

В свою чергу заступник Міністра Артем Біденко поінформував, що МІП направило зверненя  до народних депутатів про невідкладне прийняття Парламентом законопроекту щодо реформування комунальних ЗМІ.

У заході взяли участь: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, заступники Міністра Артем Біденко та Тетяна Попова, а також новопризначений радник Міністра з питань інформаційної політики Криму Еміне Джеппар.

 Нагадаємо, що 1 жовтня відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України. Телеканал UATV, в складі платформи, мовить на власному каналі в YouTube та із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galazy 19. Наразі Юрій Стець проводить зустрічі з Послами іноземних країн для включення телеканалу іномолення в кабельні мережі світу, який, після прийняття законопроекту МІП про систему іномовлення України, буде на правах державного мовника.

Аналіз роботи МІП за сьомий місяць діяльності