Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець призначив радника з питань комунікації з українською діаспорою

27 квітня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив радником з питань комунікації з українською діаспорою Тараса Осауленка.

Тарас Осауленко – фахівець у галузі міжнародної комунікації,  політичний  та громадський діяч,  спеціалізується  у сфері міжнародних стосунків  та зв’язків з українською діаспорою. Працював  заступником директора Міжнародної дирекції Національної телекомпанії України, начальником Управління міжнародних зв’язків Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Тарас Осауленко має досвід роботи в міжнародних проектах, зокрема очолював  представництво в Україні французької телекомпанії Canal France International. На сьогоднішній день є головою громадської організації “Міжнародна ініціатива з підтримки України”. Я впевнений, що Тарас Осауленко на посаді радника з питань комунікації з українською діаспорою зможе забезпечити якісний зв’язок між українцями, які живуть в Україні і тими Патріотами нашої держави, які живуть поза межами країни», – зазначив Юрій Стець.