Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець: «Суспільне мовлення запрацює в наступному році»

6 грудня 2016 року відбувся круглий стіл щодо належного фінансування та реєстрації Суспільного мовника як юридичної особи в 2017 році за участі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, Голови Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, а також представників коаліції «За Суспільне мовлення», членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України та представників дипломатичних представництв за підтримки Офісу Ради Європи в Україні та Представництва Європейського Союзу в Україні.

«МІП із Комітетом ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики провели зустрічі з представниками Наглядової ради НСТУ, медіаекспертами, представниками громадськості, де озвучили ключовий меседж: “Ставте перед нами завдання і ми їх будемо виконувати”. Після цієї зустрічі процес почав рухатися швидше», – заявив Міністр.

Зазначимо, що МІП винесло на розгляд Кабміну зміни щодо призначення керівника Суспільного, оскільки було виявлено суперечності в законодавстві. Ці зміни були ухвалені Урядом одноголосно.

«Наразі можу сказати, в нас є чітке розуміння, що треба робити, щоб суспільне телерадіомовлення запрацювало наступного року. Ми будемо хорошим прикладом для інших країн», – додав Юрій Стець.

За висновками експертів, учасників круглого столу, потрібно виконати дві головні умови для запуску суспільного мовника: забезпечити належне фінансування та зареєструвати юридичну особу в січні 2017 року.