Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець: «Тема Криму та кримських татар залишатиметься пріоритетом роботи МІП до деокупації півострова»

1

24 березня відбулась зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця із лідером кримських татар, Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу, народним депутатом України Мустафою Джемілєвим.

За словами Міністра Юрія Стеця, тема Криму та кримських татар в роботі Міністерства залишатиметься пріоритетною до деокупації півострова. «Готовність України сьогодні відстоювати права кримських татар – показник змін всередині країни та суспільства. Україна має зробити все можливе, аби повернути Крим, адже «Крим-це Україна». Саме завдяки комунікаційним кампаніям ми постійно нагадуємо кожному українцю, що без Криму держави Україна бути не може!», – наголосив Стець.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв зазначив важливість інформаційної роботи щодо Криму та кримських татар. «Кримські татари в Криму залишаються відданими Україні навіть за умов шаленого тиску окупанта та фактичної заборони на «українізованість». Вони продовжують дивитися українські тб-канали, читати українські новини та їздити на материк. Ключовим у зв’язку Криму з Україною залишається інформаційна складова, особливо для кримських татар, які живуть надією на повернення», – повідомив Джемілєв.

Радник Міністра Еміне Джеппар розказала, що на прохання кримських переселенців минулорічне гасло кампанії «Крим-це Україна» залишилось незмінним.

«Під ним цього року ми розмістили більше 600 бордів, на яких відомі українці «говорять» про «свій Крим». Під ним показали біля 10 відеороликів на більше, ніж 30 ТБ-каналах та десятках інтернет-ЗМІ по всій Україні, в яких відомі та звичайні українці звертались до Криму зі словами підтримки. Наряду з усім, ми підготували документально-художній фільм «Крим.Спротив», який буде презентовано незабаром», – зазначила Джеппар.

Нагадаємо, комунікаційна кампанія «Крим-це Україна», до других роковин окупації Криму, стартувала 23 лютого 2016 року. Її складовими частинами стали бордова та телевізійна кампанії, які мають соціальний характер, а також фільм, присвячений анексії півострова «Крим. Спротив». 26 лютого 2016 року МІП провело міжнародний форум «Крим-це Україна. Анексований півострів між минулим та майбутнім». За ініціативи МІП в школах та вишах України пройшли навчальні заходи, присвячені хронікам окупації та спротиву жителів Криму. До того, МІП ініціювало визнання 26 лютого «Днем Кримського Спротиву російській окупації».