Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець у Всесвітній день свободи преси закликав світ звернути увагу на справи Сущенка і Семени

Міністерство інформаційної політики України твердо стоїть на боці безпеки журналістів і захисту їх прав – для нас це своєрідний «кодекс честі».

За словами Міністра Юрія Стеця, сьогодні справи Миколи Семени та Романа Сущенка – приклади порушення прав журналістів на професію та свободу слова з боку РФ.

“В цей день я закликаю світову спільноту звернути увагу на наших політичних в’язнів-журналістів. Без підтримки міжнародних організацій, думок лідерів європейських держав швидкого визволення не досягнути”, – Ю.Стець.

Міністр у своєму зверненні до колег зазначив, що інша сторона свободи – відповідальність. Тож ми просимо журналістів усвідомлювати відповідальність перед суспільством, дотримуватись стандартів журналістики та неупередженості висловлювань, відчуваючи при цьому свободу та підтримку держави!

«Зважаючи на кричущі для сучасного світу випадки безкарності та турбуючись про безпеку журналістів, невдовзі МІП ініціює зміни до законодавства в частині страхування. – заявляє Міністр інформаційної політики Юрій Стець, – Тему піднімемо разом із Радою Європи та НСЖУ, медійниками та страховиками”.

Таким чином, МІП планує через законодавче врегулювання обов’язкового страхування, дати додаткові гарантії в професійній діяльності.