Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Юрій Стець: «Ватикан прагне допомагати встановленню миру на українській землі та підтримує нас молитвою»

1 

20 листопада 2015 року відбувся офіційний візит до Держави Ватикан Президента України Петра Порошенка та української делегації, у складі якої перебував Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Візит розпочався з церемонії офіційної зустрічі Президента України, разом з дружиною та українською делегацією, на площі Сан-Дамазо перед Папським палацом. В церемонії взяли участь почесна варта Швейцарської гвардії, на чолі з командиром охоронців Папи Римського та почесні вельможі. Після офіційної церемонії відбулася зустріч з Папою Римським Франциском.

 Повернувшись з відрядження Юрій Стець прокоментував, що зустрічі у Ватикані підтвердили інтерес до України та українського народу.

«Для України, в ці нелегкі часи, було важливо почути слова підтримки представників Ватикану. А ще більш важливим є той факт, для мене як для римо-католика, що у Ватикані нашу державу підтримують молитвою», – коментує Міністр.

Юрій Стець також зауважив, що Ватикан висловлюючи підтримку Україні, прагне допомагати встановленню миру на українській землі.

Зазначимо, що, за результатами зустрічі, Глава держави запросив Папу Римського Франциска відвідати Україну, і це запрошення було прийнято.

1

Нагадаємо, що під час офіційного візиту до Італії та Ватикану, Главу Держави супроводжували його дружина Марина Порошенко, Віце-прем’єр-міністр України Генадій Зубко, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Посол України в Італійській Республіці Євген Перелигін та Посол України при Апостольському престолі Тетяна Іжевська.