Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

З липня по жовтень 2021 р. відбувається унікальний вокальний міжнародний фестиваль 2220 International Music Festival VIDEOCLIP

З липня по жовтень 2021 р. відбувається унікальний вокальний міжнародний фестиваль 2220 InternationalMusicFestivalVIDEOCLIP для юних співаків 5-25 років з різних країн. Учасників оцінює виключно журі (без будь-якого глядацького голосування) по 10-бальній системі, перемагає той, хто набрав більше балів. Для виявлення кращих артистів, оцінюється вокал, відеоряд та інтерпретація. Дедлайн подачі заявок – 1 жовтня. Як подати заявку, положення і всі деталі дивіться тут: https://2220rar.com/polozhenia-2021/

25 кращих відеокліпів будуть обрані для виставки Суперфіналістів у Центральному парку культури і відпочинку м. Києва, яка протягом місяця ознайомить широку аудиторію з творчістю молодих артистів різних країн! На виставці будуть представлені яскраві кадри з кліпів учасників (по одному кадру з кліпу учасника), портретні фото суперфіналістів із зазначенням імені, прізвища та країни учасника. Біля кожного фото буде QR-код з переходом на кліп Суперфіналіста на YouTube каналі фестивалю. Також буде представлено опис проекту та члени журі фестивалю.

В поважне міжнародне журі 2220 International Music Festival VIDEOCLIP входять:

 • Семен Горов, Україна, – голова журі – кліпмейкер, музичний продюсер, режисер театру, кіно, музичних телешоу та ТБ-мюзиклів.
 • Олена Андрейчева, Велика Британія – продюсер і режисер, лауреат премії «Оскар» та BAFTA (2020 рік).
 • Сабрія Вулич, Чорногорія – багаторічний керівник чорногорської делегації на Євробаченні, генеральний продюсер головного розважального телеканалу в Чорногорії TVCG2.
 • DJ Ravin, Франція – трендсеттер музичної ідеології всесвітньо відомих компіляцій “Buddha-Bar”, резидент одного з наймодніших клубів світу – паризького клубу “Buddha-Bar”.
 • Ліліт Оганесян, Вірменія – співачка, абсолютний вірменський лідер за кількістю підписників у соціальних мережах та переглядів відеоконтенту (понад 400 мільйонів переглядів на YouTube).
 • Павло Плахутнік, Словенія – директор Міжнародного музичного фестивалю FeNS у місті Копер, Словенія.
 • Мехмет Альпер Казанчоглу, Туреччина – видатний оперний співак, доцент Державної консерваторії Туреччини.
 • Марк Сіренс, Бельгія – диригент, музикант, професор музики.
 • Ельдар Гасимов, Азербайджан – переможець Євробачення (2011), співак, автор пісень, актор.
 • Василь Попадюк, Канада – скрипаль-віртуоз, якого називають «новим Паганіні» та «золотою скрипкою Канади».
 • Сокол Марсі, Албанія – композитор, автор пісень та музичний продюсер, директор багатьох фестивалів, у тому числі національного відбору дитячого Євробачення.

2220 International Music Festival VIDEOCLIP створений промоушен і продакшен компанією STUDIORAR і Ассоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM під патронатом Міністерства культури і інформаційної політики України. Генеральний партнер – авіакомпанія Windrose Airlines. Фестиваль організований з метою розвитку вокально-візуальної естетики світового музичного простору, створення і зміцнення міжнародних зв’язків, сприяння молодим талантам і розвитку культурної дипломатії.

Сайт: 2220rar.com

Facebook: @2220InternationalMusicFestival

Instagram: @2220_festival