Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Заява МІП щодо рішення Верховного суду РФ залишити в силі вирок Роману Сущенку

Міністерство інформаційної політики України жорстко засуджує рішення Верховного суду РФ у сфабрикованій справі проти кореспондента інформаційної агенції «Укрінформ» Романа Сущенка.

«Важко очікувати справедливого рішення від суду найвищої інстанції у державі, яка вже давно забула, що таке правда, свобода і повага до прав людини. Але треба розуміти, що кожне таке рішення стосовно українських політв’язнів – це черговий цвях у домовину злочинного режиму, який зараз править у Кремлі», – зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Він також підкреслив, що дуже розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні звільнення українських політв’язнів  

Нагадаємо, 12 вересня 2018 року Верховний суд Росії визнав законим вердикт Московського міського суду про 12 років колонії суворого режиму для українського журналіста Романа Сущенка.

Сущенко наголосив, що не згоден з рішенням суду і продовжить боротьбу за своє звільнення, зокрема, подаватиме скаргу до Європейського суду з прав людини.