Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Запрошуємо долучитись до формування пропозицій до Плану заходів співробітництва з Радою Європи у молодіжній сфері на 2020 рік

Співпраця з Радою Європи базується відповідно до Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України та Радою Європи у сфері молодіжної політики на 2016-2020 роки. Текст програми можна знайти на сайті Міністерства за посиланням.

Відповідно до Програми розробляється план заходів, який включає конкретні заходи співпраці, що реалізуються Радою Європи спільно з Міністерством у партнерстві з громадськими організаціями.

Приємно відмітити, що заходи, які проводилися протягом останні чотирьох років, були реалізовані успішно. На основі досягнутих результатів та з урахуванням сучасних потреб української молоді молодіжному департаменту Ради Європи запропоновано затвердити План заходів на 2020 роки під час чергового засідання Керівного комітету, проведення якого планується у лютому 2020 року.

Запрошуємо долучитись до напрацювання пропозицій щодо формування Плану заходів на 2020 рік (план заходів на 2019 рік знаходиться за посиланням.

Пропозиції до Плану заходів просимо надсилати на електронну адресу [email protected] до 27 січня 2020 року з темою листа «Action plan CoE 2020». Просимо взяти до уваги, що реалістичним буде провести не більш 5 заходів.

Для зручності опрацювання пропозицій, прохання надавати їх у такому форматі:
1. Назва заходу.
2. Пріоритетний напрям заходу.
3. Місце та дата проведення, кількість учасників.
4. Обґрунтування щодо включення заходу до Плану заходів на 2020 рік.
5. Зв’язок з інструментами по роботі з молоддю Ради Європи та роботою, що проводить Рада Європи для молоді.
6. Від імені кого/якої організації пропонується захід.
7. Контакти (мобільний телефон, e-mail, посилання в мережі Інтернет).

У разі виникнення запитань звертайтеся до заступниці директорки департаменту молодіжної політики Олесі Кравченко (287-24-57; [email protected]).