Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Запрошуємо усіх представників культури, креативних індустрій та туризму взяти участь в опитуванні

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України розробляють пакет підтримки бізнесу в сфері культури, креативних індустрій та туризму, що несе збитки у зв’язку із запровадженням на території України карантинно-обмежувальних заходів з метою попередження поширення захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Заходи з підтримки будуть спрямовані на збереження робочих місць, відновлення оборотного капіталу (грошових коштів для операційної діяльності), основних напрямів діяльності, збереження конкурентоспроможності українських компаній та малого бізнесу.

З метою розробки якісних та дієвих інструментів підтримки, що враховуватимуть масштаб та основні напрями збитків (ураження) суб’єктів господарювання з урахуванням їх розміру, виду діяльності, структури, кількості персоналу та форми надання послуг запрошуємо представників юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб заповнити в термін до 30 квітня 2020 року (включно) електронну анкету, розміщену за наступним посиланням.

Опитування є повністю анонімним без передачі інформації третім сторонам або використання в інших цілях. Отримані агреговані дані дозволять краще оцінити масштаб та основні напрями збитків (ураження) суб’єктів господарювання з урахуванням їх розміру, виду діяльності, структури, кількості персоналу, форми реалізації надання послуг.

Тривалість заповнення анкети залежить від швидкості доступу до необхідної управлінської та фінансової інформації. При цьому дуже важливо, щоб дані були достовірними, а наміри (щодо планів) – об’єктивними. Це дозволить зафіксувати реальні потреби суб’єктів господарювання та запропонувати ефективні інструменти підтримки.