Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Зустріч Міністра з представниками Ради національної безпеки США

В рамках робочого візиту до США Міністр інформаційної політики України провів зустріч з представниками Ради національної безпеки США. Під час зустрічі Юрій Стець висловив думку про глобальний характер російської загрози, яка несе небезпеку не лише Україні, а й іншим народам, в першу чергу країнам Балтії та Молдови. У цьому контексті було наголошено на визначальності допомоги з боку американської сторони в протидії посяганням Москви, в тому числі і в інформаційному напрямі.

Міністр також поінформував американських партнерів про зміст та значення нових законодавчих ініціатив, з якими виступило Міністерство інформаційної політики, зокрема, що стосується проекту закону про інформаційну безпеку в Україні.

“Кожного дня Україна має відповідати на інформаційні виклики і загрози. Саме з метою напрацювання ефективного механізму відповіді на них, Міністерство інформаційної політики веде роботу над розробкою та реалізацією стратегічних рішень в сфері інформаційної безпеки. Провідні експерти України, що об’єднали зусилля в рамках Експертної ради при МІП, вже представили проект Концепції інформаційної безпеки, який наразі проходить громадське обговорення та експертну оцінку як в Україні, так і за кордоном”, – зазначив Міністр.

Зі свого боку представники США висловили згоду з тезою української сторони щодо масштабності та фундаментальних наслідків російської загрози з точки зору світової безпеки. Прикладом цього, на їхню думку, є той факт, що пропагандистська робота РФ ведеться в тому числі і всередині їхньої країни. За наслідками обговорення, американська сторона запевнила у відданості підтримці України та висловила готовність до взаємодії у протидії російській пропаганді.

1