Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ
Ростислав Карандєєв

Ростислав Карандєєв

т.в.о. Міністра

Народився 22 червня 1972 року в Києві.

У 1993 році здобув вищу освіту у Київському університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фізика твердого тіла». У 2002 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство». У 2019 році закінчив Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю «Менеджмент соціокультурної діяльності».

У 2007 році присуджено науковий ступінь доктора філософії в галузі економіки.

Розпочав кар’єру інженером Міжнародного центру електронно-променевих технологій Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.

З 1995 року працював в органах виконавчої влади Києва. Зокрема, в Київській міській державній адміністрації обіймав посади керівника прес-служби, начальника Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю, начальника Головного управління по фізичній культурі та спорту, першого заступника директора Департаменту культури. Також працював заступником Харківської та Дніпровської районних державних адміністрацій у м. Київ, директором Київського міського центру соціальних служб для молоді.

Очолював Асоціацію громадянського співробітництва «Київ», Раду Фонду гуманітарних програм міста Києва.

У 2006 – 2010 роках працював у Міністерстві України у справах сім’ї‚ молоді та спорту директором департаменту фізичної культури, радником Міністра. З 2008 до 2010 року – заступник Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту України.
У 2015 – 2020 роках обіймав керівні посади в Міністерстві культури України – заступника Міністра, заступника Міністра – керівника апарату, державного секретаря Міністерства.

У 2020 році працював радником Керівника Офісу Президента України.

З 15 липня 2020 року – перший заступник Міністра культури та інформаційної політики України.

З 28 липня 2023 року – тимчасово виконуючий обов’язки Міністра культури та інформаційної політики України.