Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо управління закладами культури”

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо управління закладами культури», який розроблено з метою вдосконалення конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 2 липня 2023 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із зазначенням змісту положення чинного акта законодавства, відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з відповідним обґрунтуванням (форма додається).

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – державний експерт експертної групи з питань розвитку мистецтв та мистецької освіти Директорату культури та мистецтв Міністерства культури та інформаційної політики України Божко Інна, [email protected] .

Додатки: