Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Загальнодержавної програми розвитку національної кіноіндустрії на 2021 – 2025 роки» (22.06.2021)

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Загальнодержавної програми розвитку національної кіноіндустрії на 2021 – 2025 роки» (далі – проект розпорядження).

Проект розпорядження розроблено відповідно до пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 03 жовтня 2019 р. № 164-IX «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» та пункту 6 Порядку розроблення та виконання державних цільових програм, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 106.

Зауваження і пропозиції до проекту розпорядження приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 06 липня 2021 року в письмовій та/або електронній формі на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту розпорядження – державний експерт експертної групи з кіно Орлюк Катерина Вікторівна, електронна пошта [email protected].

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Проект

Звіт