Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері гендерної рівності на період до 2025 року (31.05.2021)

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері гендерної рівності на період до 2025 року».

Проект акта розроблено з метою покращення розуміння в суспільстві суті та завдань державної ґендерної політики та сприйняття її як невід’ємної складової демократичної та правової держави.

Зауваження і пропозиції до проекту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 15 червня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту акта –Міщенков Євген Сергійович – державний експерт експертної групи з інформаційної політики Директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки тел. (099) 253-37-20, електронна пошта [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проект

Пояснювальна записка

Проект плану