Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють діяльність у сфері культури, креативних індустрій” (30.07.2021) 

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють діяльність у сфері культури, креативних індустрій» розроблений на виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. №276-р.

Проєктом акта, зокрема, передбачається внесення змін до Закону України «Про Український культурний фонд» в частині осучаснення засад діяльності Українського культурного фонду, удосконалення процедури формування органів управління Українського культурного фонду, розмежування їх повноважень, удосконалення процедури відбору та фінансування проектів.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 16 серпня 2021 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із зазначенням змісту положення чинного акта законодавства, відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з відповідним обґрунтуванням (форма додається).

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – державний експерт експертної групи з креативних індустрій Директорату книговидання, креативних індустрій та туризму Міністерства культури та інформаційної політики України Федорчук Юлія Миколаївна (044) 235 11 31, [email protected]

Додатки:

проект Закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють діяльність у сфері культури, креативних індустрій у формі порівняльної таблиці на 37 арк.;

форма надання пропозицій і зауважень на 1 арк.

Звіт