Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури та формування базової мережі закладів культури»

Громадські обговорення
Опубліковано:
Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури та формування базової мережі закладів культури» (далі – проєкт акта).

Проєкт акта розроблено з метою врегулювання конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури у малих населених пунктах, уникнення колізій щодо формування базової мережі закладів культури та ведення переліку закладів, що належать до такої мережі, а також унормування процедури обліку й ведення статистичної звітності театрами.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 10 лютого 2022 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта –Кулініч Марина Тарасівна – керівник експертної групи з координації взаємодії з регіонами Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, тел. (044) 235-22-33, електронна пошта [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Звіт про результати громадського обговоерння проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо унормування конкурсної процедури призначення керівників комунальних закладів культури та формування базової мережі закладів культури»