Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку присудження освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асиситентурі-стажуванні” (20.07.2021)

Міністерство культури та інформаційної політики пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку присудження освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асиситентурі-стажуванні”.

Проєкт акта розроблений на виконання абзацу другого пункту 1 розділу ІІ Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо врегулювання окремих питань присудження наукових ступенів та ліцензування освітньої діяльності”.

Зауваження і пропозиції до проекту наказу приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 20 серпня 2021 року в письмовій та/або електронній формі на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проекту наказу – керівник експертної групи з мистецької освіти Колос Тетяна Миколаївна, електронна пошта [email protected].

Пропозиції необхідно надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Звіт

Про проведення Міністерством культури та інформаційної політики України електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здобуття освітньо-творчого ступеня доктора мистецтва та навчання в асистентурі-стажуванні».

Електронні консультації проводилися з 20 липня по 20 серпня 2021 року.

Пропозицій та зауважень для розгляду та обговорення не надходило.