Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Указу Президента України «Про Стратегію комунікації державної політики євроатлантичної інтеграції України на 2021-2025 роки»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт Указу Президента України «Про Стратегію комунікації державної політики євроатлантичної інтеграції України на 2021-2025 роки».

Проєкт акта розроблено з метою досягнення поінформованості та розуміння змісту і практичної цінності змін в Україні в реалізації державної політики євроатлантичної інтеграції суспільством та міжнародною спільнотою.

До розроблення проєкту акта долучались працівники громадянського суспільства, неурядових організацій, наукових та експертних кіл, міжнародних партнерів, органів державної влади, що має важливе значення для підвищення ефективності інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань реалізації євроатлантичного курсу України.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 08 лютого 2020 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І.Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальні особи за проведення консультацій стосовно проєкту акта –Макобрій Олександр Олександрович – начальник головного управління з питань міжнародної інформаційної політики, медіа та комунікацій Директорату директорату інформаційної політики та інформаційної безпеки тел. (098) 016-06-37, електронна пошта [email protected]

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт

Звіт (16.02.2021)