Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування циркової діяльності”

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВПОРЯДКУВАННЯ ЦИРКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Міністерство культури, молоді та спорту України ініціює громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування циркової діяльності», який розроблено з метою вдосконалення регулювання на законодавчому рівні циркової діяльності, зокрема щодо використання тварин у цирках.

Зауваження і пропозиції до проєкту закону приймаються до 07 березня 2020 року на електронну адресу: [email protected]. Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта.

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – керівник експертної групи з перформативних мистецтв Директорату культури і мистецтв Міністерства культури, молоді та спорту України Лавро Євген.

Додатки:

Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування циркової діяльності»