Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо уточнення механізму подання та розгляду звернень громадян”

Громадські обговорення
Опубліковано:
Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо уточнення механізму подання та розгляду звернень громадян” (далі – законопроєкт).

Метою прийняття законопроєкту є уточнення механізму подання та розгляду звернень громадян, зокрема у частині використання електронного підпису та електронної пошти, та зменшення навантаження на суб’єктів, що забезпечують розгляд звернень громадян.

Зауваження і пропозиції до законопроєкту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 28 грудня 2022 року в письмовій та/або електронній формі на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України.

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно законопроєкту – державний експерт експертної групи з інформаційної політики Директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки Міщенков Євген Сергійович, електронна пошта [email protected].

Пропозиції бажано надавати у формі порівняльної таблиці з конкретними формулюваннями та обґрунтуванням.

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Додатки: