Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Порядку проведення добору кандидатів для висунення на обрання членом Групи спеціалістів з доступу до офіційних документів»

Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує до громадського обговорення проєкт наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Порядку проведення добору кандидатів для висунення на обрання членом Групи спеціалістів з доступу до офіційних документів».

Проєкт акта розроблено з метою визначення процедури добору кандидатів для висунення на обрання членом Групи спеціалістів з доступу до офіційних документів, утворення якої передбачено Конвенцією Ради Європи про доступ до офіційних документів, що набрала чинності для України 01 грудня 2020 року.

Зауваження і пропозиції до проекту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 14 травня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту [email protected].

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта –Міщенков Євген Сергійович – державний експерт експертної групи з інформаційної політики Директорату з питань інформаційної політики та інформаційної безпеки тел. (099) 253-37-20, електронна пошта [email protected].

Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному вебсайті МКІП.

Проєкт