Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про народні художні промисли»

Громадські обговорення
Опубліковано:
Активне

Проєктом акта передбачається внесення змін до Закону України «Про народні художні промисли» в частині оновлення економічної моделі народних художніх промислів, розкриття їх соціального, економічного, туристичного потенціалу.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 29.12.2022 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із зазначенням змісту положення чинного акта законодавства, відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з відповідним обґрунтуванням (форма додається).

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – державний експерт експертної групи з креативних індустрій Директорату культури та мистецтв Міністерства культури та інформаційної політики України Вітюк Олександр Олегович (044) 235 11 31, [email protected].