Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Звіт за результатами громадського обговорення проекту Плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України (в частині культури та інформаційної політики)

1.Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Міністерство культури та інформаційної політики України.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог пункту 12 Порядку Проведення консультацій з громадськістю з питань формування державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, на обговорення у форматі електронних консультацій з громадськістю виносився проект Плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України (в частині культури та інформаційної політики).

2 серпня 2022 року проект Плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України (в частині культури та інформаційної політики) оприлюднено у розділі «Оголошення» офіційного вебсайту МКІП. Зауваження і пропозиції до проекту Плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України (в частині культури та інформаційної політики) приймалися до 19 серпня 2022 року на електронну адресу: [email protected].

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

У період проведення електронних консультацій з громадськістю до МКІП надійшли зауваження від фізичних осіб, установ та організацій.

Надіслані зауваження та пропозиції були передані на опрацювання відповідним підгрупам («Книговидання та бібліотеки», «Культура», «Культурна спадщина» та «Інформаційна політика та безпека»), які функціонують у рамках робочої групи з питань культури та інформаційної політики, утвореної при Національній раді з відновлення України від наслідків війни.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до Міністерства культури та інформаційної політики України за результатами обговорення:

За період громадського обговорення, яке проходило  з 2 по 19 серпня 2022 року до МКІП надійшли пропозиції, що стосуються:

  • сфери культурної спадщини;
  • сфери книговидання та бібліотек;
  • сфери культури;
  • сфери інформаційної політики та безпеки.

Більш детальна інформація щодо конкретних пропозицій та зауважень, отриманих за час проведення електронних консультацій з громадськістю наведена у додатку до звіту.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Інформація щодо врахування зауважень/пропозицій наведена у додатку до звіту.

6.Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Проект Плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України (в частині культури та інформаційної політики) доопрацьовано з урахуванням наданих під час громадських обговорень зауважень і пропозицій та направлено Кабінету Міністрів України.