Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

До уваги суб'єктів кінематографії!

У жовтні 2020 року Міністерство культури та інформаційної політики планує оголосити про початок конкурсного відбору проектів телевізійних серіалів патріотичного спрямування, для виробництва (створення) та розповсюдження яких надаватиметься державна фінансова підтримка (далі – конкурсний відбір).

Конкурсний відбір проводитиметься відповідно до Порядку проведення відбору телевізійних серіалів патріотичного спрямування, для виробництва (створення) та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка, затвердженому наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 4 вересня 2020 року № 2089, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за № 940/35223, який набуває чинності з моменту його офіційного оприлюднення (заплановано на 9 жовтня цього року).

Забезпечення об’єктивного, компетентного, раціонального та прозорого відбору проектів здійснюватиме Експертна рада при Міністерстві культури та інформаційної політики України з відбору кінопроєктів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Організаційне забезпечення проведення конкурсного відбору та прийом заявок для участі у конкурсному відборі здійснюватиме Міністерства культури та інформаційної політики.

Офіційне оголошення про прийом заявок для участі у конкурсному відборі буде розміщено орієнтовно з 9 жовтня 2020 року на офіційному вебсайті Міністерства культури та інформаційної політики. Слідкуйте за новинами!