Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Держава посилить підтримку регіональних медіа, — Ростислав Карандєєв

Про це заявив т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв у ефірі радіостанції X.ON під час робочої поїздки на Херсонщину. Він також зустрівся з іншими представниками регіональних медіа. Зокрема, йшлося про роботу журналістів на деокупованих територіях.

Переглянути фотоальбом

«Моє перебування на Миколаївщині та розуміння того, як працює система інформування громадян на Херсонщині, змушує переглянути відношення держави до роботи регіональних медіа. Ми посилимо увагу до цього напрямку і продовжимо шукати донорські гроші, аби забезпечити максимально широке й об’єктивне інформування громадян, як на підконтрольних, так і на тимчасово окупованих територіях України», — сказав т. в. о. Міністра в ефірі радіо. 

Ростислав Карандєєв зазначив, що зараз викликом для держави є донесення правдивої інформації, оскільки російська пропаганда спрямовує сили на дискредитацію Уряду України, місцевої влади, Збройних сил. Водночас ускладнює роботу відсутність технічних спроможностей, зокрема у місцях, де внаслідок бойових дій зруйновані теле- і радіопередавальні комплекси й інфраструктура для передачі інтернет-сигналу.

«Протидія фейкам є одним із напрямків боротьби з ворогом, що забезпечить нашу стійкість, а  надалі — звільнення України», — підкреслив він. 

Водночас під час зустрічі з представниками медіа Херсонщини т. в. о. Міністра зауважив, що українці мають запит на збільшення кількості новин та репортажів безпосередньо з передової, від наших захисників. За його словами, МКІП долучиться до забезпечення можливостей для журналістів, аби ті працювали на фронті з урахуванням безпекових норм. 

Також Ростислав Карандєєв розповів про заходи, які вживаються державою для блокування російського мовлення на території України.  Зокрема, за участі МКІП  було розроблено проєкт із блокування ворожого сигналу спеціальними технічними пристроями. 

Окрім того, за словами т. в. о. Міністра, необхідно роз’яснювати населенню небезпеки, які стоять за переглядом ворожих каналів чи прослуховуванням радіо. Також важливим є вироблення якісного відео- та аудіоконтенту. 

«Дуже хотілося б, щоб регіональні медіа мали можливість розвиватися і задовольняти потреби громад. Дякую за роботу всім представникам медіа, бо ви працюєте навіть перебуваючи в умовах небезпеки, і здійснюєте справді героїчні вчинки», — підкреслив Ростислав Карандєєв. 

Вас може зацікавити

У Києво-Печерській лаврі молились за оборонців Маріуполя, що вже два роки перебувають в російському полоні

У Києво-Печерській лаврі молились за оборонців Маріуполя, що вже два роки перебувають в російському полоні

УІК оголосив перелік переможців конкурсу проєктів, спрямованих на організацію і проведення заходів з промоції читання

УІК оголосив перелік переможців конкурсу проєктів, спрямованих на організацію і проведення заходів з промоції читання