Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національний проєкт МКІП з медіаграмотності «Фільтр» очолила Ольга Кравченко

Ольга Кравченко вже працювала в проєкті «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики й активно займалась його розвитком.

«Для мене велика честь та відповідальність очолити цей проєкт. На цій посаді я планую продовжити всі ті чудові ініціативи, які були створені в рамках Фільтра, та надалі розвивати медіаграмотність в Україні. У своїй діяльності я планую зосередити увагу передусім на координації та об’єднанні зусиль всіх стейкхолдерів задля розвитку медіаграмотності українців та посилення нашої стійкості до інформаційних впливів, а також масштабуванні наявних ініціатив Фільтра», — коментує Ольга.

МКІП вдячне попередній керівниці проєкту Валерії Ковтун за її вагомий особистий внесок у розбудову проєкту.

Нагадаємо, Фільтр — це національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України. Він заснований у 2021 році, щоб об’єднати зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти задля підвищення рівня медіаграмотності українців.

У 2018 Ольга Кравченко закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Журналістика”. У 2020 році здобула кваліфікацію магістра з міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У студентські роки працювала журналістом, зокрема спеціальним кореспондентом на Суспільному. Після завершення університету працювала аналітиком-координатором проєктів в ГО “Інтерньюз-Україна”. З січня 2022 по вересень 2023 року працювала аташе-третім секретарем Міністерства закордонних справ України. Ольга — стипендіатка програми британського уряду Chevening.

Вас може зацікавити

У Національній бібліотеці Болгарії відкрили «Літературний куточок України»

У Національній бібліотеці Болгарії відкрили «Літературний куточок України»

У Лаврі відкрилась виставка Богородичних ікон на ящиках з-під набоїв

У Лаврі відкрилась виставка Богородичних ікон на ящиках з-під набоїв