Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Прем’єра вистави «Джива» на Міжнародному театральному фестивалю «Мельпомена Таврії»

11 вересня на Камерній сцені ім. І. Козловського Національної оперети України відбулася прем’єра дебютної п’єси Анатолія Матвійчука «Джива» в рамках Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» під режисерським керівництвом Надії Агєєвої-Швед. У головних ролях виступили відомі актори театру та кіно – Анатолій Суханов та Іоланта Богдюн.

Переглянути фотоальбом

Головна тема вистави «Джива» – страх, який долається лише найпрекраснішим почуттям любові до всього сущого на нашій землі. 

Крім того, в рамках вистави також прозвучали автентичні історії поетів з Херсонщини, які перебували в окупації.

Довідково:

«Мельпомена Таврії» — щорічний театральний міжнародний фестиваль, який традиційно проходить у Херсоні з 1999 року. Метою фестивалю є популяризація театру, підйом його авторитету, обмін досвідом між творчими колективами, ознайомлення глядача з музичними театральними прем’єрами і найцікавішими знахідками театрів різних областей України та інших країн.

Цьогоріч з 8 по 16 вересня фестиваль частково пройде у Херсоні, а також у Португалії, Туреччині, Словаччині та Німеччині. XXV фестиваль під гаслом «Ми вдома» відкриють відразу 25 театрів. Загалом відбудеться 70 показів 66 вистав 68 театрів.

Вас може зацікавити

Продовжено термін подачі документів для участі у мистецькому конкурсі «Україна без бар’єрів»

МКІП внесло зміни до Державного реєстру нерухомих пам’яток для збереження історичної будівлі по вулиці Рейтарська, 37 у Києві