Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо загальних засад надання населенню культурних послуг» (05.05.2020)

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про завершення прийому зауважень і пропозицій до проєкту акта. Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання законопроєкту. У разі проведення додаткових консультацій з громадськістю, відповідна інформація буде розміщена на офіційному вебсайті МКІП (https://mkip.gov.ua).

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному вебсайті МКІП (https://mkip.gov.ua) відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996.

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо загальних засад надання населенню культурних послуг», який розроблено на виконання Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, схваленої згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 р. № 27, підпункту 1 пункту 1 Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 355.

Проєктом акта передбачається введення у правове поле понять «культурна послуга», «мінімальні стандарти забезпечення населення культурними послугами», «центр культурних послуг», запроваджується механізм моніторингу та оцінювання реалізації державної політики у сфері культури, переглянуто пріоритети державної культурної політики, визначено повноваження органів державної влади, спрямовані на впровадження реформи забезпечення громадян культурними послугами, зокрема щодо прийняття необхідних для реалізації реформи підзаконних актів.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 21 травня 2020 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із змістом існуючої норми закону, редакції, запропонованої Міністерством та пропонованого формулювання чи зауваження з його обґрунтуванням.

Додатки:

Прим.: текст оголошення редаговано 13.05.2020 відповідно до змісту додатків.

Прим.2: текст оголошення редаговано 22.05.2020 щодо завершення прийому зауважень і пропозицій.

Звіт