Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Український культурний фонд»

Громадські обговорення
Опубліковано:
Активне

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Український культурний фонд»

Проєктом акта передбачається внесення змін до Закону України «Про Український культурний фонд» в частині осучаснення засад діяльності Українського культурного фонду, удосконалення процедури формування органів управління Українського культурного фонду, розмежування їх повноважень, удосконалення процедури відбору та фінансування проектів.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються до 20.01.2022 року на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці із зазначенням змісту положення чинного акта законодавства, відповідного положення проєкту акта МКІП та формулювання пропозиції чи зауваження до нього з відповідним обґрунтуванням (форма додається).

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – державний експерт експертної групи з креативних індустрій Директорату книговидання, креативних індустрій та туризму Міністерства культури та інформаційної політики України Чайківська Ярослава Іванівна (044) 235 11 31, [email protected].