Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ
Мистецька освіта

Атестація та сертифікація

Мистецька освіта передбачає здобуття спеціальних здібностей, естетичного досвіду і ціннісних орієнтацій у процесі активної мистецької діяльності, набуття особою комплексу професійних, у тому числі виконавських, компетентностей та спрямована на професійну художньо-творчу самореалізацію особистості і отримання кваліфікацій у різних видах мистецтва.

Матеріали для оформлення документів на атестацію

Матеріали для оформлення документів на атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури

До уваги педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури: мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, культурно-мистецьких коледжів, методичних установ, які атестуються за Положенням, затвердженим наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 № 628.

Для полегшення завдання щодо підготовки документів та заповнення листа самоаналізу із застосування нових критеріїв атестації, Директоратом мистецької освіти Міністерства культури України розроблені допоміжні матеріали окремо для кожної посади та кожного педагогічного звання, які доступні для завантаження за посиланнями нижче.

Кожен архів містить такі файли:

  • Папка «Зразки довідок» – зразки довідок, необхідних для заповнення листа самоаналізу.
  • Папка «Роз’яснення (окремо за посадою)» – фрагмент Роз’яснень до застосування норм розділу V Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури, який стосується заповнення листа самоаналізу для відповідної посади (звання).
  • Папка «Шаблон» – шаблони в форматі Excel, які дозволяють автоматично підрахувати отримані бали та сформувати лист самоаналізу.

Детальні відеоінструкції щодо заповнення шаблонів:

Зазначені матеріали є інструментарієм для оформлення атестаційних документів.

Документи: